kolorowa lampa wisząca, lampy sufitowe wiszące

Tradycja i nowoczesność – kolorowa lampa wisząca

Dekorowanie wnętrz ma swoje wady i zalety. Z jednej strony pozwala na wyrażenie się i stworzenie przestrzeni idealnie do nas dopasowanej. Z drugiej jest zajęciem bardzo absorbującym zarówno czasowo, jak i emocjonalnie. Jednak od czasu do czasu warto coś zmienić w swoim mieszkaniu i niekoniecznie musi się to wiązać z ogromnymi kosztami czy długotrwałym remontem. Na przykład taka kolorowa lampa wisząca to coś, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób odmienimy naszą przestrzeń.

kolorowa lampa wisząca, lampy sufitowe wisząceW jakich przestrzeniach sprawdzi się kolorowa lampa wisząca?

Lampy sufitowe wiszące to jedne z najpopularniejszych rodzajów oświetleń, jednak zazwyczaj ludzie wybierają z ich podstawowych wzorów. Natomiast czasem warto trochę zaszaleć i wybrać niestandardowy model. Dzięki temu łatwo nadamy wnętrzu nowego życia. Kolorowa lampa wisząca jest do tego celu idealna. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i pokoju nastolatka czy biurze. Nierzadko spotkać je można także w barach czy restauracjach. Nowoczesne lampy sufitowe wiszące często nawiązują do tradycyjnych opraw oświetleniowych, dlatego świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

kolorowa lampa wisząca, lampy sufitowe wisząceBardzo interesującą i wartą polecenia jest kolorowa lampa wisząca Octopus. Ma ona bardzo nowoczesny i designerski wygląd, dzięki czemu fantastycznie sprawdzi się, jako uzupełnienie awangardowego wnętrza, ale także, jako centralny element pokoju, który tworzy całą przestrzeń. Lampa ta to połączenie stylu retro z nowoczesnym. Składa się ona z kolorowych wiszących kabli pokrytych poliestrem, na których końcach znajdują się żarówki dekoracyjne z wyraźnie widocznymi żarnikami. Każdy szczegół jest idealnie zadbany, o czym świadczy wykonanie elementów łączących z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki szerokiej palecie możliwych do wyboru kolorów tego typu lampy sufitowe wiszące mogą być stosowane w praktycznie każdej przestrzeni. Nietypowe połączenie staromodnych żarówek w kształcie bańki (tzw. żarówek Edisona) oraz barwnych kabli zwisających w bardzo nieszablonowy sposób tworzą fantazyjny i designerski projekt.